Соціальна програма "Використовуй розумно - створюй з душею!"

дізнатись детальніше

Статті

"For me there is no gap between my painting and my so-called 'decorative' work. I never considered the 'minor arts' to be artistically frustrating; on the contrary, it was an extension of my art"
детальніше
«Життя в 21 столітті означає взяти найкраще з історії та змусити працювати на вас» - Майлз Редд, нью-йоркський дизайнер.
детальніше
Дерев'яні меблі - улюбленці багатьох сучасних стилів інтер'єру. Їх дизайн і визначає загальну атмосферу інтер'єру. Розглянемо особливості їх застосування в найпопулярніших на сьогоднішній день сучасних стилях дизайну інтер'єру: скандинавському, лофті, мінімалізмі, арт деко, еклектиці. Але спочатку про тренди цього року.
детальніше
Як доглядати за дерев`яними поверхнями, продовжити термін служби дерев`яних меблів і дерев`яних панелей? Це питання найчастіше турбує наших клієнтів, і ми спробуємо максимально повно відповісти на нього в цьому огляді.
детальніше
Цифрова ера кардинально змінила образ того, як ми працюємо. Сучасному офісу більше не потрібні площі для паперів і паперової рутини - йому потрібні простори для творчості та взаємодії команд. В розумних офісах немає більше місця для виконання посадових обов'язків, а є місце для виконання завдань.
детальніше
Останні 20 років в глобальній архітектурі можна сміливо називати епохою параметризму , що прийшла на зміну модернізму.
детальніше
Шпалери, фарбування, декоративна штукатурка, плитка ... В цей традиційний набір способів оздоблення стін в будинках і квартирах нещадно вриваються нові фактурні матеріали: скло, штучний камінь, шкіра і звичайно ж дерево. Вриваються - тому що перед їх чарівністю важко встояти, нещадно - тому що вони кардинально змінюють атмосферу інтер'єру.
детальніше
Велика кількість свободи створює відчуття порожнечі, а легкі перегородки і ширми допомагають краще зорієнтуватися у приміщенні, створюють приємне відчуття затишку.
детальніше
«Використовуй розумно - створюй з душею». Саме під таким гаслом-назвою центральна частина Віти Поштової у квітні цього року стала зеленішою на 60 дубів.
детальніше
Що таке інтер'єр в стилі мінімалізм? Чому він уже тривалий час є одним з наймодніших серед всіх стильових рішень? Можливо відповідь криється в глобальному прискоренні руху життя і непереборному бажанні відновлюватися в затишному будинку, де немає зайвих, пафосних і нав'язливих елементів декору, які засмічують житловий простір.
детальніше
Говорити про витончений світогляд японців, використовуючи звичні для нас європейські поняття, досить складно. В їхньому розумінні естетика й краса не мають ідеальних форм і правильних ліній, а полягають у скромності й самотності, з недбалим нальотом старовини, і мають своє унікальне ім'я – вабі-сабі.
детальніше
З 4 по 8 жовтня наша компанія YourFoRest вперше самостійно взяла участь у виставках «Примус Хорека Україна 2016» та «Comfort House 2016». Вражень залишилось багато й деякі з них – неоднозначні, але в цілому, результатом ми задоволені.
детальніше
Друзі, запрошуємо вас, дизайнерів, архітекторів і тих, хто будує будинок, облаштовує квартиру, або відкриває ресторан відвідати масштабні події цієї осені - виставки «ПРИМУС: ХОРЕКА УКРАЇНА 2016» і «Сomfort House 2016», в яких ми беремо участь.
детальніше
Декоративні якості дерева належним чином оцінили ще у минулі століття. Але якщо раніше цей матеріал використовували більше в будівництві й оздобленні приміщень, то зараз, в руках майстрів, воно легко трансформується в арт-об'єкт, не втрачаючи при цьому своєї автентичності.
детальніше
Бути ближче до природи - вроджене бажання людини. Якщо звичне середовище існування віддаляється, людина прагне відтворити його у своєму особистому просторі. Саме тому, однією з головних тенденцій у вітчизняній і світовій практиці дизайну інтер'єру та архітектури вже кілька років поспіль є еконапрям, повернення до традиційного затишку сільського будинку, використання мотивів національного житла, такого як альпійське шале.
детальніше
В облаштуванні простору дерево продовжує використовуватися як основний матеріал і для обробки, і для декору. Його теплий колір, унікальний малюнок кілець та заболоні, а також природну душевність складно замінити або подати з іншими матеріалами. Але в актуальному і функціональному інтер'єрі натуральне благородство деревини може бути підкреслено сучасними фактурами, з іншим настроєм й характером.
детальніше
Дерев'яні елементи з малюнком, виконані за допомогою сучасних технік, досі наповнюють інтер'єри та створюють вишуканий декоративний акцент.
детальніше
Старі американські принципи обробки деревини. Дерево не псується, воно старіє і робить це елегантно, як дороге вино.
детальніше
Декілька улюблених прийомів використання дерев'яних панелей від українських дизайнерів.
детальніше
5 міжнародних трендів використання деревини в інтер'єрі.
детальніше