Статті

2020 рік став переломним в світі економіки і суспільних відносин. Обмеження, викликані Covid19, наклали незгладимий відбиток на більшість світових процесів. Про зміни та нові тенденції в дизайні ми поговорили з італійцем Juanny Barcelò Borges – другом та постійним дизайнером YourFoRest.
детальніше
Дерев'яні панелі - стильний, екологічний і практичний елемент декору інтер'єру, що вже кілька сторічь не виходить із моди.
детальніше
Екопоселення - впевнене слово в архітектурі Sustainable development
детальніше
Архітектурним символом 2020 року, по праву, стане новий токійський олімпійський стадіон, спроектований найтоншим архітектором найтоншої в світі архітектури - японцем Кенго Кума. Кенго Кума відроджує традиційну японську архітектуру і стає технологічним новатором свого часу.
детальніше
Американський дизайнер, архітектор і творець меблів, Уенделл Касл (Wendell Castle) - засновник напряму «арт меблі». Його роботи, які синтезували в собі мистецтво скульптури і меблеве ремесло, стали справжнім відкриттям в світі дизайну 60-х років ХХ століття. Касл кинув виклик традиційним кордонам функціонального дизайну і значно їх розширив.
детальніше
Все більше культура sustainable development (сталого розвитку) проникає в наше повсякденне життя. Вибираючи продукт, ми все частіше задаємося питаннями, як він був створений, як його виробництво і використання впливає на навколишнє середовище, які існують можливості його утилізації та переробки, і робимо свій вибір на користь sustainable рішень.
детальніше
З 30 вересня по 6 жовтня 2019 в Лондоні відбувся щорічний ярмарок PAD - Pavillion Art+Design. Це велика дизайнерська подія, на якій збираються провідні галереї сучасного дизайну і мистецтва зі всього світу.
детальніше
Творчість французької художниці та дизайнера українського походження Соні Делоне (Sonia Delaunay) - величезний надихаючий світ кольору. Делоне була видатною представницею арт деко, авангарду і разом з чоловіком Робером Делоне створила новий напрямок в живописі - симультанізм (ще одна назва - орфізм)
детальніше
«Життя в 21 столітті означає взяти найкраще з історії та змусити працювати на вас» - Майлз Редд, нью-йоркський дизайнер.
детальніше
Дерев'яні меблі - улюбленці багатьох сучасних стилів інтер'єру. Їх дизайн і визначає загальну атмосферу інтер'єру. Розглянемо особливості їх застосування в найпопулярніших на сьогоднішній день сучасних стилях дизайну інтер'єру: скандинавському, лофті, мінімалізмі, арт деко, еклектиці. Але спочатку про тренди цього року.
детальніше
Як доглядати за дерев`яними поверхнями, продовжити термін служби дерев`яних меблів і дерев`яних панелей? Це питання найчастіше турбує наших клієнтів, і ми спробуємо максимально повно відповісти на нього в цьому огляді.
детальніше
Цифрова ера кардинально змінила образ того, як ми працюємо. Сучасному офісу більше не потрібні площі для паперів і паперової рутини - йому потрібні простори для творчості та взаємодії команд. В розумних офісах немає більше місця для виконання посадових обов'язків, а є місце для виконання завдань.
детальніше
Останні 20 років в глобальній архітектурі можна сміливо називати епохою параметризму , що прийшла на зміну модернізму.
детальніше
Шпалери, фарбування, декоративна штукатурка, плитка ... В цей традиційний набір способів оздоблення стін в будинках і квартирах нещадно вриваються нові фактурні матеріали: скло, штучний камінь, шкіра і звичайно ж дерево. Вриваються - тому що перед їх чарівністю важко встояти, нещадно - тому що вони кардинально змінюють атмосферу інтер'єру.
детальніше
Велика кількість свободи створює відчуття порожнечі, а легкі перегородки і ширми допомагають краще зорієнтуватися у приміщенні, створюють приємне відчуття затишку.
детальніше
«Використовуй розумно - створюй з душею». Саме під таким гаслом-назвою центральна частина Віти Поштової у квітні цього року стала зеленішою на 60 дубів.
детальніше
Що таке інтер'єр в стилі мінімалізм? Чому він уже тривалий час є одним з наймодніших серед всіх стильових рішень? Можливо відповідь криється в глобальному прискоренні руху життя і непереборному бажанні відновлюватися в затишному будинку, де немає зайвих, пафосних і нав'язливих елементів декору, які засмічують житловий простір.
детальніше
Говорити про витончений світогляд японців, використовуючи звичні для нас європейські поняття, досить складно. В їхньому розумінні естетика й краса не мають ідеальних форм і правильних ліній, а полягають у скромності й самотності, з недбалим нальотом старовини, і мають своє унікальне ім'я – вабі-сабі.
детальніше
З 4 по 8 жовтня наша компанія YourFoRest вперше самостійно взяла участь у виставках «Примус Хорека Україна 2016» та «Comfort House 2016». Вражень залишилось багато й деякі з них – неоднозначні, але в цілому, результатом ми задоволені.
детальніше
Друзі, запрошуємо вас, дизайнерів, архітекторів і тих, хто будує будинок, облаштовує квартиру, або відкриває ресторан відвідати масштабні події цієї осені - виставки «ПРИМУС: ХОРЕКА УКРАЇНА 2016» і «Сomfort House 2016», в яких ми беремо участь.
детальніше