Статті

Що ж воно таке – свідоме споживання, і як це допоможе зберегти планету, здоров’я родини та сімейний бюджет, і головне – як стати свідомим споживачем? Читайте у новому матеріалі.
детальніше
Горді представити вам колекцію, над якою останні місяці працювала команда YourFoRest – вітайте EasyStory!
детальніше
23 жовтня 2021 року команда YourFoRest провела щорічний івент в рамках Sustainable-ініціативи. Осіння Толока – захід, на якому YourFoRest разом з друзями та партнерами висаджує молоді дерева в парках та скверах Києва та Київської області.
детальніше
Кожен наш новий проект – це неповторна історія, до якої ми підходимо з усією любов’ю та захватом. Ми полюбляємо творити магію – від найсміливіших ідей замовників до філігранного втілення їх у життя. Навесні 2020 року команда YourFoRest приєдналася до реалізації цікавого проекту – «Квартири гедоністів», дизайн якої розробляли та втілювали в життя талановиті мисткині з ID4U Studio.
детальніше
Коли мова йде про Сікстинську Капеллу, майже автоматично на розум приходять неперевершені біблійні фрески Мікеланджело та історія їх непростого створення. Але не менш важливою є фігура основного архітектора проекту, флорентійця Баччо Понтеллі.
детальніше
Українська архітектура - самобутня і жива, «тепла» і пластична, що сформувалася в непростих і завжди насичених історичних реаліях. Її звук - тонкий і самовпевнений, чується нам з сучасних архітектурних ансамблів українських міст. Сьогодні українська архітектура, безумовно, переживає епоху ренесансу - відроджуючись, як фенікс, з сталінського ампіру і хрущовського тиражування.
детальніше
Геній і мрійник, ловелас і новатор, засновник «органічної архітектури» і любитель «відкритих планів» - Френк Ллойд Райт сьогодні вважається найбільш впливовим з американських архітекторів. Хто він - людина, що епатувала сучасників не тільки архітектурними рішеннями, а й перипетіями особистого життя, і яка змінила, в кінцевому рахунку, сучасну архітектуру?
детальніше
Колаборації - популярний тренд в сучасній індустрії моди. Вони дають можливість брендам «обмінятися» аудиторією, підвищити лояльність і освоїти нові ринки. Ми давно звикли до спільних проектів зірок шоу-бізнесу та фешн-ритейлу, але безумовним колабораційним новатором в світі дизайну інтер'єрів є шведська компанія Ikea.
детальніше
У лютому YourFoRest в черговий раз провели в своїх соціальних мережах конкурс «Візуалізуй з YourFoRest», що вже вподобали наші читачі. Це другий всеукраїнський конкурс, в якому молоді дизайнери та архітектори пропонують інтер'єрні рішення з використанням стінових панелей і меблів YourFoRest - а наші підписники обирають кращі з них.
детальніше
Дерево - пластичний, живий і піддатливий матеріал в декоруванні інтер'єру. Дерево приносить теплоту і характер, підлаштовується під настрій дизайну і задає тон загальному враженню приміщення. Сучасні тренди, ставка в яких йде на екологічність і стійкість, повернули дерево в моду - і YourFoRest втілює найсміливіші ідеї в реальність.
детальніше
Sustainable дизайн та архітектура - основні елементи низьковуглецевої економіки. Брак ресурсів, глобальне потепління, погіршення екологічної ситуації і перевиробництво - всі ці фактори призвели до появи і вкорінення використання вторсировини в дизайні, архітектурі та побутовому житті. Вторинна переробка - те, що може зробити кожен з нас, привносячи свій маленький внесок у велику справу збереження навколишнього середовища
детальніше
У своїй роботі фахівці YourFoRest завжди керуються комплексним підходом. Ми прагнемо зростати і розвиватися, тому в 2020 році почали реалізовувати для наших клієнтів нову послугу - редизайн житлових приміщень з використанням дизайнерських стінових панелей і авторських меблів виробництва YourFoRest. Одним з наших улюблених проектів в 2020 році став редизайн обідньої зони вишуканого приватного будинку.
детальніше
Український дизайн розвивається стрімкими темпами і займає впевнене місце на світовій сцені. Red Dot Award, The Restaurant & Bar Design Award, ELLE Decor International Design Award - все більше українських креативних агентств і архітектурних бюро відвозять додому почесні премії і світові гранти, виграють міжнародні тендери та популяризують український дизайн за межами країни. Хто вони - найтитулованіші і найяскравіші дизайнери та архітектори України? YourFoRest підготував для Вас шорт-лист найвідоміших імен українського інтер'єрного і предметного дизайну.
детальніше
2020 рік став переломним в світі економіки і суспільних відносин. Обмеження, викликані Covid19, наклали незгладимий відбиток на більшість світових процесів. Про зміни та нові тенденції в дизайні ми поговорили з італійцем Juanny Barcelò Borges – другом та постійним дизайнером YourFoRest.
детальніше
Дерев'яні панелі - стильний, екологічний і практичний елемент декору інтер'єру, що вже кілька сторічь не виходить із моди.
детальніше
Екопоселення - впевнене слово в архітектурі Sustainable development
детальніше
Архітектурним символом 2020 року, по праву, стане новий токійський олімпійський стадіон, спроектований найтоншим архітектором найтоншої в світі архітектури - японцем Кенго Кума. Кенго Кума відроджує традиційну японську архітектуру і стає технологічним новатором свого часу.
детальніше
Американський дизайнер, архітектор і творець меблів, Уенделл Касл (Wendell Castle) - засновник напряму «арт меблі». Його роботи, які синтезували в собі мистецтво скульптури і меблеве ремесло, стали справжнім відкриттям в світі дизайну 60-х років ХХ століття. Касл кинув виклик традиційним кордонам функціонального дизайну і значно їх розширив.
детальніше
Все більше культура sustainable development (сталого розвитку) проникає в наше повсякденне життя. Вибираючи продукт, ми все частіше задаємося питаннями, як він був створений, як його виробництво і використання впливає на навколишнє середовище, які існують можливості його утилізації та переробки, і робимо свій вибір на користь sustainable рішень.
детальніше
З 30 вересня по 6 жовтня 2019 в Лондоні відбувся щорічний ярмарок PAD - Pavillion Art+Design. Це велика дизайнерська подія, на якій збираються провідні галереї сучасного дизайну і мистецтва зі всього світу.
детальніше