Чому ми

YOURFOREST
Компанія YOURFOREST

YourFoRest — український бренд дерев’яних панелей. Ми створюємо наші колекції спільно з українськими та європейськими дизайнерами. Кожна наша модель - це персональна історія, ретельно продуманий дизайн, досконала обробка деревини і зручний монтаж. Ми враховуємо кожну деталь і забезпечуємо найкраще обслуговування. Висока культура роботи з деревом, ретельний вибір кольорів та текстур, дбайливі умови виробництва і зберігання - так ми створюємо наші панелі.
Дерев'яні панелі YourFoRest - це сучасне переосмислення дерева в оздобленні інтер'єра.

Ми цінуємо Вашу довіру!
Юлія Корельська, CEO
Чому ми

Екологічність

Ми пропонуємо виключно екологічні рішення. Панелі виготовляються з масиву дерева. В обробці використовуються найкращі матеріали.

Чому ми

Легкий монтаж

Ми надаємо всю необхідну інформацію: розміри, креслення, керівництво для самостійного монтажу. А також пропонуємо послуги монтажу панелей. Наші фахівці допоможуть швидко та професійно впоратися з інсталяцією.

Чому ми

Якість

Спеціальна технологія виробництва. Використання виключно якісних матеріалів.

Чому ми

По всьому світу

Доставляємо по всій Україні і світу.

Чому ми

Ручна робота

Панелі виготовляються досвідченими майстрами, що працюють з деревом вже десятки років і знають всі тонкощі технології обробки та зберігання деревини.

Чому ми

Зроблено в Україні

Вартість панелей значно дешевше аналогічної продукції міжнародних брендів, так як ми використовуємо українські матеріали та виготовляємо панелі в Україні.

Чому ми

Унікальна технологія фарбування

Ми використовуємо особливу технологію фарбування і тільки найкращі воскові матеріали, масло та фарбу.

Чому ми

Гарантія

Гарантія 2 роки та постгарантійне обслуговування.

Чому ми

Унікальний дизайн

Ми постійно поповнюємо наші дерев'яні колекції новими авторськими моделями. Над їх створенням працюють талановиті українські та іноземні дизайнери. Також ми відкриті для ідей замовників і допомагаємо у створенні їх індивідуального дизайну панелей і меблів

Чому ми

Комплексні рішення

Для нас важливо не просто виготовити панель, але і "подружити" її з усіма елементами інтер'єру - освітленням, меблями, декором та ін. Одна з наших розробок в цьому напрямку - тандеми "меблі + стінова панель"

Чому ми

Sustainability

Для нас і наших замовників важливо, щоб разом з новими дерев'яними виробами, якими ми прикрашаємо інтер'єри, з'являлися нові дерева, які прикрашають парки і сквери. З цією метою YourFoRest разом з дизайнерами і замовниками двічі на рік садить дерева в Києві в рамках програми "Використовуй розумно - створюй з душею"

Чому ми Чому ми

Для архітекторів та дизайнерів ми передбачили додаткові знижки,
а також розробили 3D моделі всіх панелей. Дізнайтесь більше в нашому Telegram каналі

3D моделі ви можете безкоштовно завантажити в нашому каталозі