Сольмаз
Фуляді

Сольмаз Фуляді
Український архітектор іранського походження (архітектор)

Правильно зрозуміти запити, потреби і психологію клієнта, а потім реалізувати це в комфортну, стильну форму - складне творче завдання, процес вирішення якої і є суть роботи дизайнера, архітектора.

Solmaz Fooladi народилася в Ірані, професійно реалізувалася в Україні, ось уже понад 10 років успішно створює свої унікальні проекти, з легкістю об’єднуючи складні технічні рішення, часом поєднуючи непоєднуване, експериментуючи з матеріалами, при цьому тонко відчуваючи стиль, не забуваючи про функціональність! Для неї немає обмежень - від класики до лофту, американського стилю з його яскравими акцентами; від житлових приміщень - до ресторанів, офісів, як інтер'єри - так і екстер'єри, ландшафти! Понад сто успішних реалізованих об'єктів, зазначених на багатьох, в тому числі міжнародних, конкурсах, таких як A'Design Award competition, Design & Design, SPID Londn, Interir Goda - говорять самі за себе! Бетон в її руках стає ажурним і романтичним, брутальний Loft - затишним, класичні спальні - функціональними. Унікальнімеблі від дизайнера Solmaz Fooladi- це ще один напрямок, що додає харизматичності її об'єктам, а крісло "Egg Chair of Concrete" принесло авторці міжнародну популярність!

Студія PERSIAN PRIMAVERA


Студія Persian Primavera


Kangaroo Nursery School

Проекти

Optics Collection

Робота над спільними проектами допомогла реалізувати свіжі та нові ідеї у несподіваних ракурсах. У колаборації з YourFoRest Cольмаз створила лінію оригінальних дерев'яних панно Optics. Так народилися три унікальних проекти - 3D Cube, Hexagon і Hexagon S.

детальніше

Проект спальні

Наша співпраця з Сольмах Фуляді не обмежилася презентацією її авторської колекції дерев'яних панно. Обговорюючи з одним із клієнтів проект спальні, ми звернулися до дизайнера за порадою. У підсумку замовнику було запропоновано три варіанти облаштування кімнати з нашими панелями.

детальніше