Дизайнер Juanny
Barcelò Borges

Дизайнер Juanny Barcelò Borges
Сфери професійних інтересів - предметний і графічний дизайн, motion дизайн і 3D-моделювання

Juanny Barcelò Borges - італійський мультидисциплінарний дизайнер кубинського походження, який живе і працює в Равенні, Італія. Сфери його професійних інтересів - предметний і графічний дизайн, motion дизайн і 3D-моделювання. Він надає дизайнерські послуги для відкритих компаній, в динамічному середовищі з графічною і скульптурною естетикою.

Juanny Barcelò співпрацював з такими студіями як Roberto Semprini, Gumdesign, Florian Gypser и Alexander Lamont. Він сформулював свою місію так: «допомагати компаніям створювати продукти, які відображають їх ідентичність і цінності, а також створювати надихаюче середовище за допомогою об'єктів».

В результаті нашої співпраці з Juanny Barcelò на світ з'явилися моделі панелей Italy Classic, Prism і Matrix. У цих роботах дизайнер продемонстрував чудове вміння інтерпретувати мистецтво минулих століть і створювати сучасні дизайнерські об'єкти.


Проекти

Стінові панелі Italy Classic

В Italy Classic Juanny Barcelo синтезував референси з двох різних епох, перший з яких - стельові кесони епохи Відродження, а другий - абстрактна геометрія Френка Стелли

детальніше

Стінові панелі Prism

Prism - втілені в дереві ідеї художників-симультаністів. Цей напрямок в живописі ставить колір на перше місце. Prism побудована на кольорі дерева і різноманітті його текстур.

Різні види деревини злиті воєдино в формі невеликих призм з м'якими обрисами.

детальніше
Дерев'яні панелі 
Matrix

Дерев'яні панелі Matrix

За допомогою трьох елементів цієї панелі можна генерувати рандомний стіновий декор. Ідея виникла під впливом робіт орфічних кубістів і дослідження текстильної графіки Соні Делоне.

детальніше