Олена
Гриценко

Олена Гриценко
Моє покликання - проектування, моя пристрасть - архітектура

3D моделі панелей значно спрощують дизайнерам їхню роботу над проектами. Олена Гриценко - саме та людина, яка відтворює наші панелі у віртуальному, цифровому форматі. Її руками відмальовано в 3dsMax вже понад 30 наших панелей, а її «перу» належать візуалізації панелей у різних сучасних інтер'єрах. Вони допомагають побачити характер того чи іншого дерев'яного декору та підібрати для нього найкраще застосування.

Олена Гриценко: «Моє покликання - проектування, моя пристрасть - архітектура» - так я би могла охарактеризувати свою роботу і своє життя. Я - архітектор-дизайнер, і в проектах «проповідую» функціоналізм і раціональність. Вважаю, що все в інтер'єрі повинно приносити користь, мати свою функцію і бути гармонійно з навколишнім середовищем».

Щоб донести свої ідеї і бачення майбутнього об'єкта, я використовую 3d-візуалізацію. Вона допомагає мені швидко знайти спільну мову з замовником. Тому сміливо можу називати себе ще й візуалізатором».

Wood House

Проект Wood House - сучасний екологічний будинок для родини. Основний матеріал, використаний у проекті - це дерево. Дерево застосовується не тільки в інтер'єрі - з дерева зроблений конструктив будинку, а також вікна і двері. Всі використані матеріали екологічно чисті - це було однією з вимог замовників.


сучасний екологічний будинок для родини


O&W bar

O & W bar - проект розроблений для молодої сім'ї підприємців, які займаються ресторанним бізнесом. Oysters Wine Bar - винний магазин-кафе з величезним вибором вина і свіжих устриць. Завдання проекту полягало в тому, що б створити зручний магазин і затишне місце для відпочинку в спальному районі Київської області - "Sofia City". Головним побажанням клієнтів було використання темних глибоких кольорів і трохи класичних елементів.


проект розроблений для молодої сім'ї підприємців


Проекти

Візуалізації панелі Wood Diamond

Один стіновий декор і два абсолютно різних за характером інтер'єру - за допомогою цих візуалізацій Олена Гриценко вдало продемонструвала великий спектр інтерпретації панелі Wood Diamond в інтер'єрі

детальніше
Візуалізація панелей Mangroves

Візуалізація панелей Mangroves

Складність візуалізації Mangroves - у великій кількості полігональних елементів, які формують природну хаотичність малюнка панелі. Олена виконала цю непросту задачу і змогла передати атмосферу інтер'єру вабі-сабі

детальніше