Соціальна програма "Використовуй розумно - створюй з душею!"

дізнатись детальніше

Володимир і Наталія 
Мартинюк

Володимир і Наталія Мартинюк
У їх проектах завжди багато повітря, розкіш межує з простотою, а акцентом служать яскраві і соковиті кольори (архітектор і дизайнер)

Володимир і Наталія Мартинюк - засновники архітектурного бюро StudioM3. В їхніх проектах завжди багато повітря, розкіш межує з простотою, а акцентом служать яскраві й соковиті кольори. Наталя - досвідчений дизайнер, Володимир - талановитий архітектор, а разом вони - успішний і креативний тандем.

Studio M3

Обрана професія й подальша робота перетворились для подружжя в цілу сімейну справу. StudioM3 надає послуги з розробки та реалізації інтер'єрних рішень, а також з проектування громадських будівель і багатоквартирних будинків.

розробки та реалізації інтер'єрних рішень

Наше знайомство зі студією почалося з проекту 2-х поверхового просторого житлового будинку з оригінальною й комфортною архітектурою, в якому кожне приміщення продумано до дрібниць.

проектування громадських будівель і багатоквартирних будинків


За рахунок дуже великих вікон і нескінченно високої стелі в будинку багато вільного простору й повітря.

природні відтінки: трав'яний зелений, пісочний жовтий і оранжевий, кам'янистий сірий

У кольоровому оформленні переважають природні відтінки: трав'яний зелений, пісочний жовтий і оранжевий, кам'янистий сірий. Абсолютно в усіх кімнатах присутнє дерево.

Ми дуже вдячні господарям цього прекрасного будинку й команді StudioM3 за можливість вирішити цікаву дизайнерську задачу та за новий унікальний досвід. Ми дуже цінуємо вашу довіру й взаєморозуміння. Бажаємо StudioM3 побільше цікавих і незвичайних проектів, нових ідей і море натхнення!

Проекти

Проект 2-х поверхового житлового будинку

В інтер'єрі будинку дизайнери знайшли застосування нашим панелям Mosaic Pixels і декоративному панно - композиції з шестигранників Hexagon з колекції Optics. Вони служать прикрасою вітальні господарів і відмінно доповнюють один одного. Крім цього, ми спеціально розробили карту для проекту спальні маленького трирічного господаря. Материки й острови виготовлені з фанери та покриті акриловою фарбою. Крім естетичної функції, карта має й практичне навантаження: нехай власник кімнати і не вивчить досконально назви всіх столиць, але буде точно знати про частини світу.

детальніше