Варіанти використання дерев'яної мозаїки в декоруванні стін і меблів

Мозаїка в декоруванні приміщень використовувалася здавна. Стіни і стелі прикрашалися шматочками скла, каменю, кераміки, дерева - підігнані одна під одну частки складалися разом і утворювали оригінальний малюнок. Сьогодні дерев'яна мозаїка - популярна деталь в сучасних інтер'єрах квартир і будинків, за допомогою якої можна розставити акценти і створити унікальні композиції.

Дерев'яна мозаїка має унікальний патерн, передає фактуру дерева, його нерівності і недосконалість відтінків. У той же час обробка стіни деревом - практичне рішення, оскільки такий декор має теплозберігаючі властивості, тривалий термін експлуатації і відмінно поєднується з іншими матеріалами.

Технологія виробництва дерев'яних панно досить проста - дерев'яний масив ріжеться на елементи відповідних розмірів, які, в свою чергу, наклеюються на підкладку з фанери або ДСП. Такі модулі встановлюються фахівцями YourFoRest на заздалегідь підготовлену поверхню за допомогою відповідних кріплень.

Розміри елементів мозаїки, їх конфігурація і форма можуть варіюватися. Можливо також виготовлення з різних порід дерева - найбільш популярними є дуб, ясен і клен. За допомогою тонування можна не тільки органічно «вписати» стінову панель в інтер'єр. Сьогодні технології дозволяють створити повноцінну картину з дерева - стильну, довговічну і екологічну. YourFoRest пропонує кілька варіантів найбільш актуальною для сучасного інтер'єру дерев'яної мозаїки:

Класична дерев'яна мозаїка, або Mosaic Pixels – динамічний набір дерев'яних пікселів, мікс трьох порід дерева. Жива, об'ємна композиція, якій можна декорувати як стіну цілком, так і окремі ділянки.

За допомогою тонування можна створити ефект «битих пікселів» - і стінове панно заграє по-новому.

Ще один варіант класичної мозаїки - набір елементів на дерев'яному панно Mosaic Trace. Об’єм композиції створюється за допомогою розташування елементів однакового розміру на різній висоті. Mosaic Trace зберігає в своєму малюнку унікальний патерн дерева, його неповторну структуру.

За допомогою художнього тонування мозаїка мозаїка Trace перетворюється на справжні витвори мистецтва - Mosaic Paintings. YourFoRest може відтворити на дерев'яному панно будь-які дизайнерські ідеї - інтерпретації картин, орнаменти, фотографії, зображення. Сучасні рішення дозволяють зробити інтер'єр авторським, кастомними, що відображає настрій і характер свого власника.

Дерев'яна мозаїка може бути простою і лаконічною, але «заграти» в інтер'єрі з відповідним тонуванням. Mosaic Patina - стильний приклад панелі, характер якої проявляється при художньому тонуванні. Холодне срібло, тепла мідь або яскраве золото - ця панель приносить в інтер'єр світло і насиченість, лиск і оригінальність.

Для поціновувачів більш складних рішень YourFoRest разом з українським дизайнером Андрієм Сокрута розробили мозаїку в формі бджолиних сот - Mosaic Honey. Соковиті, об'ємні панелі - гучний акцент в інтер'єрі кімнати. Mosaic Honey - панелі з характером, вони не просто доповнять інтер'єр, а стануть його центральним елементом. Ця мозаїка підійде для декорування ніші, узголів’я ліжка, частин стіни, створення дерев'яних панно.

Створюючи інтер'єрні ідеї з дерев'яною мозаїкою, дизайнери YourFoRest тяжіють до нетривіальних рішень. Мікс різних фактур і матеріалів - один з наших улюблених прийомів. Панель з ясеня Mosaic Honey Mirror містить дзеркальні вставки, хаотично розсипані по дерев'яному полотну. Дзеркало відбиває світло, підкреслює тон і текстуру дерева, дозволяє панелі «грати» в залежності від освітлення в кімнаті. Соти можуть бути виготовлені різного діаметру, конфігурація дзеркальних вставок - також художнє рішення для кожного конкретного інтер'єру.

Вже понад 5 років YourFoRest разом з дизайнерами з України та Європи втілює в життя оригінальні, екологічні та практичні інтер'єрні рішення з натурального дерева. Тандемом до наших панелей ми розробили коллекцію меблів Mosaic - дерев'яна мозаїка фактурно обіграла звичні нам предмети меблевого гардероба, надала їм настрій і характер.