Соціальна програма "Використовуй розумно - створюй з душею!"

дізнатись детальніше

Кращі поєднання для дерева

Дерево і метал

Дерево завжди символізувало зростання, силу, стійкість і природність. Метал, як матеріал, є його повним антагоністом. Але при правильних пропорціях вони не тільки не суперечать, а й досить повно підкреслюють унікальність один одного. Відполірована поверхня металу і матова деревина додають фундаментальності і стійкості інтер'єру. Це можна побачити на прикладі проекту компанії Parker House Inc. У концептуальному рішенні були обрані непомітні кольори, досить класичні, а це дозволяє приміщенню дихати. Притлумлене тепло дерева додає настрою та фактури, незворушність полірованого металу - стриманості та елегантності. Взаємодія подібних елементів дозволяє створювати функціональні меблі, актуальний декор і передавати почуття сучасної людини - прихильність до природи й захоплення урбаністською модою.


Кращі поєднання для дерева

Parker House Inc. – кухня у проекті будинку Knollwood


Дерево і бетон

Дерево відмінно тим, що може піддаватися обробці без значної втратиякості. Природність при цьому абсолютно не втрачається. У проекті вітальні,архітектурна компанія Gogl Architekten змогла приборкати промисловий і холоднийбетон. Дерево спеціально обиралося з помірного кліматичного поясу, що дає йомузлегка темнувате, приглушене забарвлення. При такому поєднанні деревонейтралізує сірість бетону, і він починає ототожнюватися з чимось монолітним.Контраст температур створює динаміку в настрої приміщення, особливо в такомуактуальному напрямі, як мінімалізм або функціоналізм. Дерево допомагає сірійгамі бетону стати ніжною і заспокійливою. Під його впливом, дерево бере на себеосновний простір, і, відповідно, сильніше привертає увагу, стаючи центральним акцентому всьому інтер'єрі.


Кращі поєднання для дерева

Gogl Architekten - проект Haus Walde


Дерево і камінь

Насправді, у дерева теж є недоліки. Наприклад  - неоднорідність. Але проект агентства LocatiArchitects & Interiors доводить зворотне. Команда спробувала повернути насдо традиційного будинку, в якому людина жила багато століть. Натуральніматеріали наповнюють простір красою. При такому підході створюється враження,що інтер'єр наближається до природнього середовища проживання людини. Дерево ікамінь невід'ємний атрибут зимового шале або сільської садиби. Масивнідерев'яні балки у поєднанні з кам'яною кладкою додають простору історії та величності.Від подібного поєднання матеріалів створюється атмосфера повного комфорту йзатишку.

Кращі поєднання для дерева

Locati Architects & Interiors – проект будинку YCSUMMIT RESIDENCE


Дерево і скло

Подібне поєднання у сучасномусвіті дизайну є свіжим та актуальним. Його, як правило, використовують вокремих предметах інтер'єру. Такий підхід допомагає підкреслити не тількизагальну атмосферу, але зробити акценти на певних речах і зонах в приміщенні.Гарний приклад - це журнальний столик. Isamu Noguchi, відомий американськийскульптор і дизайнер японського походження, поєднав у ньому японську легкістьта американський прагматизм. У столика немає нічого зайвого, підніжка зробленатаким чином, що лінії повільно перетікають, уникаючи гострих кутів. Це данинаяпонській гнучкості. Або ж інший приклад - журнальний столик від майстерні GregKlassen Furniture. Загальна ідея полягає у нерозривності людини і природи. Утакому неординарному поєднанні проявляється взаємозв'язок і прагнення донатуральності. Подібний столик буде висловлювати впевненість форм і м'якістьрічки.

Кращі поєднання для дерева

 Isamu Noguchi                                                                 Greg Klassen Furniture