Соціальна програма "Використовуй розумно - створюй з душею!"

дізнатись детальніше

Олена
Сергієнко

Олена Сергієнко
Позитивна енергія - найбільш ємна характеристика для інтер'єрів, які створює Олена Сергієнко. Її позитивний настрій у всьому - ключ до створення інтер'єру з душею.

Я щиро люблю те, чим займаюсь.

І люблю людей, своїх замовників. Мені хочеться не тільки спроектувати ергономічне, функціональне з красивим простором, але і створити конкретну атмосферу для конкретної людини, його сім'ї. Атмосферу, в якій йому буде дуже добре.


ІНТЕР'ЄР З ДУШЕЮ


Який з ваших проектів викликає у вас найбільший трепет і яким особливо пишаєтеся?

На це питання не можу відповісти однозначно. Я проживаю кожен свій об'єкт і завжди щиро прагну до результату, яким можна пишатися. Скрізь свої завдання, і вони завжди різні, кожен раз хочеться вирішувати їх успішно.


Працюючи з вами, ми звернули увагу на особливу натхненність ваших інтер'єрів. Їх атмосфера дуже добра і повна любові. Звідки береться цей «magic»? Відкрийте секрет, як ви оживляєте інтер'єр.

Дякую Вам, для мене це важливий результат. А секрет дуже простий - я щиро люблю те, чим займаюся. І люблю людей, своїх замовників. Мені хочеться не тільки спроектувати ергономічне, функціональне з красивим простором, але і створити конкретну атмосферу для конкретної людини, його сім'ї. Атмосферу, в якій йому буде дуже добре. Для мене важливо, щоб замовникам було по-справжньому затишно і комфортно в своїх будинках. Коли кожна деталь інтер'єру продумана, опрацьована, з цікавістю і любов'ю підібрана - інтер'єр дійсно оживає.


Як дизайнеру зробити клієнта своїм однодумцем? Які потрібні понад якості? І чи здійсненна ця задача для всіх клієнтів?

Клієнти завжди різні, що абсолютно природно. Мені якось завжди щастить на хороших замовників - прекрасних і дуже цікавих людей. Я легко знаходжу спільну мову і часто вмію спокійно переконувати, але так було не завжди - це прийшло з досвідом. При цьому я з повагою ставлюся до бачення людини, намагаючись його максимально реалізувати через свої професійні знання, навички і через своє бачення. Замовник відчуває турботу про його інтер'єрі і починає більше довіряти. Понад якостями не володію. Але все ж бути однодумцями з кожним клієнтом неможливо, ми всі дійсно дуже різні.Серед різноманіття інтер'єрних стилів, який вам найбільш близький у роботі і чому?

За стилям мої уподобання змінювалися, адже в кожному є своя принадність. Я люблю змішання стилів, мені цікава еклектика. Це можливість розкрити різні сторони побажань і поєднати непоєднуване - досить цікава задача.Чи важливо дизайнеру бути постійно в тренді або стоїть частіше звертати увагу на позачасові речі, які не виходять з моди і не втрачають актуальності?

Дуже поважаю позачасові речі, але при цьому і активно стежу за сучасними тенденціями.Чи є у вашому житті люди-маяки, приклад яких вас надихає в роботі? (Не обов'язково колеги - архітектори і дизайнери)?

Так, я досить часто так надихаюся, але це не стільки люди-маяки, а скоріше просто люди, яких зустрічаю в житті. Мене в більшості своїй оточують талановиті, добрі, світлі і дуже сильні особистості,

і це не може не надихати. Це додає мотивації в роботі над собою, щоб досягати більш високих результатів і бути більш корисною людям.Проекти

Проект сімейної квартири. Київ

Світлий і ніжний проект, реалізований Оленою. Нашою спільною роботою в ньому стала кімната хлопчика. Тут спроектовані дві м'які зони - ліжко для сну і кутовий диван для комфортного спілкування з друзями.
Умовний поділ виконано за допомогою повітряної дерев'яної перегородки. В обробці стін кімнати - наш яскравий акцент, панелі 3D Rack.

детальніше