Редизайн інтер'єру: YourFoRest освоює нові горизонти

У своїй роботі фахівці YourFoRest завжди керуються комплексним підходом: ми забезпечуємо замовнику максимальний комфорт співпраці - починаючи від 3Д моделей і якісних креслень проекту, і закінчуючи здійсненням монтажу під ключ. Ми прагнемо зростати і розвиватися, тому в 2020 році почали реалізовувати для наших клієнтів нову послугу - редизайн житлових приміщень з використанням дизайнерських стінових панелей і авторських меблів виробництва YourFoRest.

Одним з наших улюблених проектів в 2020 році став редизайн обідньої зони вишуканого приватного будинку в Креничах, Київська область. Дизайнером проекту виступила талановита Олена Гриценко, з якої YourFoRest співпрацює вже не перший рік.

Олена Гриценко:

Основним побажанням замовника було оновити інтер'єр, не вносячи капітальних змін. Також була важлива швидкість реалізації проекту - від надання мудборда щодо майбутнього інтер'єру, до монтажу. Ми побачили світлу простору їдальню, якій не вистачало сучасності і витриманості стилю. Темні меблі візуально обважнювали інтер'єр, глибокий червоний і коричневий кольори фокусували на собі погляд і звужували простір.

Олена Гриценко: Клієнту було запропоновано замінити столові меблі на більш місткі, а кухонний гарнітур змінити функціональним комодом. Ми вирішили піти від класичних кухонних меблів, оскільки вони не виконували своє завдання. Торцева стіна стала центральною деталлю інтер'єру обідньої зони - в декоруванні ми вирішили використовувати стінову панель Italy Classic, розроблену італійським дизайнером Juanny Barcelò Borges спеціально для YourFoRest. Комод для зберігання столових приладів і посуду - також виробництва YourFoRest.

Олена Гриценко: Життя мешканців будинку пов'язане з кіньми, і для нас з господинею одноголосним стало бажання наповнити обідню зону тематичним декором. Ми захотіли зберегти масивні дубові двері, надавши їм лиску і вписавши в інтер'єр за допомогою обрамлення стіновими панелями.

YourFoRest: стінові панелі Italy Classic виготовлені з натурального горіха. У проекті використані панелі без тонування, покриті лаком. Дизайн панелей - відсилання до італійської класики, елементам декорування стельових кесон епохи Відродження. Розміри модулів, використаних в проекті - 300х300mm.


YourFoRest: Комод для зберігання столових приладів виготовлений з фарбованого МДФ шпонованого натуральним горіхом, а його фасади - панелі з масиву горіха. Використана високоякісна фурнітура австрійського виробництва. У декорі стінових панелей використана Led-підсвідка, яка додає стіні обсягу і яскравості.

Олена Гриценко: Приміщення вийшло світлим і легким, завдяки панорамним вікнам, білим стінам і меблям. Стіна, розташована навпроти входу - повністю засклений вихід на літню терасу. Інтер'єр - мікс класики і ультра-сучасного декору, просторий і наповнений повітрям. Сніданки, обіди і вечері за стильним містким столом і зручними стільцями - сімейна традиція мешканців будинку. Мені було приємно стати частиною створення нової сімейної історії.

YourFoRest: Кожна стінова панель - унікальна історія, з любов'ю розроблена нашими дизайнерами і втілена в життя нашими майстрами. Дерево - пластичний матеріал, який адаптується під настрій приміщення і наповнює його теплотою. Горіх, використаний у проекті їдальні, - справжнє дерев'яне золото, зі своїм унікальним характером, що грає в залежності від освітлення в кімнаті різними відтінками.


Ми з радістю втілимо ваші найсміливіші інтер'єрні рішення в життя.
Телефонуйте!


Автор: Олена Бєлєнька