Соціальна програма "Використовуй розумно - створюй з душею!"

дізнатись детальніше

Огляд сучасних стінових панелей і способів декорування стін

Дерево

Відразу як дерев'яні панелі своїм «корінням» вростають у стіни, приміщення змінюється. Воно перестає бути приміщенням. У ньому з'являється джерело тепла і енергії. Дерев'яні панелі завжди будуть візуальним магнітом в інтер'єрі.

Мозаїчні візерунки з різноманітною геометрією, дерев'яні рейки, декоративні панно, дерев'яні перегородки - дерев'яні панелі варіативні. Вони можуть поєднуватися з будь-якими іншими матеріалами - бетоном, тканинними панелями, шкірою, каменем, склом і керамікою. Основні утилітарні переваги дерев'яних панелей - естетичність, екологічність, звукоізоляція, спосіб зонування.


Дерево - прекрасний абсорбент запахів. Встановлюючи дерев'яні панелі в будинку, ви фактично отримуєте природний фільтр повітря. Легкий монтаж - ще одна важлива перевага дерев'яних стінових панелей. Вимоги до чорнової обробки стін вони пред'являють невисокі - стіна повинна бути рівною і сухою. Щоб дерев'яні панелі прослужили тривалий термін, необхідно дотримуватися температурного режиму в кімнаті в діапазоні 15 - 30 градусів Цельсія, не допускати різких перепадів температури і вологості, потрапляння прямих сонячних променів.

Цінова категорія - від 150 дол/м 2. Придбати дерев'яні панелі Ви можете в YourFoRest.

Скло

Скло - це додаткове джерело світла в інтер'єрі. Воно доречне не тільки в традиційних для цього матеріалу кухні та у ванній: в поєднанні з іншими фактурами може бути застосоване в спальні, вітальні, передпокої.


Способи його реалізації також можуть бути різні: скляна мозаїка, цільні полотна із загартованого скла, обробка стін непрозорим кольоровим склом, скляні перегородки - прозорі, напівматові або з ажурним малюнком, декоративні панелі з фотодруком.

Скло абсолютно екологічне, воно не накопичує бруд, йому не страшні грибок і пліснява. Панелі зі скла довговічні, тривалий час зберігають новий вигляд. Підтримувати їх чистоту дуже легко, тому скляними панелями часто оздоблюють стіни в громадських місцях і закладах з великим потоком людей. Надати бажаний колір панелям можна за допомогою фарбування або спеціальних декоративних плівок.


Монтувати скляні стінові панелі можна на будь-які поверхні, гіпсові, бетонні і таке інше. Існує два варіанти кріплення таких панелей на стіні: інструментальний і клейовий. У випадку з інструментальним способом панелі кріпляться до стіни за допомогою дюбелів, шурупів, а у випадку з монтажем їх на гіпсову стіну, вам потрібно буде обов'язково використовувати опорну шайбу. Найбільше навантаження на одну пару кріплень, які примикають до стіни з каменю, блоку, бетону або цегли, не повинне перевищувати 20 кг, а до стіни з гіпсу - не більш десяти кілограм.

Цінова категорія:

  • Скляна мозаїка: від 30 дол./м2
  • Загартоване скло від 80 дол./м2

Камінь

Акриловий і кварцовий камінь зміцнили свої позиції в оздобленні стін кухонь і ванних кімнат. Цей штучний камінь абсолютно позбавлений дрібних пор, тому він не тримає бруд, вологу, цвіль.


Акриловий камінь до того ж дуже пластичний, легкий в обробці і йому можна надавати будь-яку форму. Ну і звичайно ж, різноманітність малюнків, що передають природну фактуру, внутрішнє світло і благородство каменю привертають увагу дизайнерів і їх замовників.


Стіни вітальні та спальні також можуть бути оздоблені мармуром - як натуральним, так і штучним з більшим мармуровим малюнком. Камінь гармонійно поєднується з деревом, склом, металом, може бути застосований для будь-яких стилів інтер'єрів від класичних до мінімалістичних.

Ценова категорія – від 130 дол./м2

Шкіра

Шкіра - дуже чуттєвий матеріал для оздоблення стін. Вона пом'якшує інтер'єр буквально і візуально, пом'якшує звуки і настрій. Як правило, для виробництва стінових панелей використовується не натуральна шкіра, а екошкіра. Цей штучно створений матеріал абсолютно точно передає фактуру натуральної шкіри. І при цьому екошкіра довговічніше, абсолютно повітропроникна, має властивості відштовхувати вологу, екологічна та, що дуже важливо, не має нічого спільного зі вбивством тварин. Екошкіра легко миється, не втрачає зовнішнього вигляду від вологи, стійка до ультрафіолетових променів.


Шкіряні панелі легко монтуються на стіну. Існує 2 різновиди шкіряних панелей: м'які шкіряні 3D панелі з поліуретановою вставкою і плоскі листові панелі. Прості геометричні декори панелей можуть бути застосовані також в сучасних мінімалістичних інтер'єрах. Шкіряні панелі можуть також збиратися в мозаїчні панно, створюючи різноманітні індивідуальні поєднання в інтер'єрі.

Цінова категорія: від 110 дол.за м2