Осіння Толока 2021 – зелена ініціатива та свято для друзів

23 жовтня 2021 року команда YourFoRest провела щорічний івент в рамках Sustainable-ініціативи. Осіння Толока – захід, на якому YourFoRest разом з друзями та партнерами висаджує молоді дерева в парках та скверах Києва та Київської області. За 6 років існування Зеленої ініціативи від YourFoRest було висаджено вже більше 120 дерев.

Місія YourFoRest – створювати продукти з натуральної української деревини, популярізувати нову українську архітектуру та ідеї свідомого споживання. «Ми виділяємо частину коштів з кожного нашого продажу на відновлення зеленого ресурсу країни. Ми впевнені, що важливо не тільки споживати екологічно, але й дбати про наступні покоління. І мене тішить думка, що через 10-15 років я зможу прийти до Голосіївського парку разом зі своїми дітьми та онуками, та показати цілу алею вже зрілих дубів, яка з’явилася там спільними зусиллями клієнтів, партнерів та друзів YourFoRest» - каже Юлія Корельська, засновниця та CEO YourFoRest.

Для YourFoRest щорічна Толока – це не лише про екологію, але завжди про тімбілдінг. «Зібратися разом у вихідний зі співробітниками, познайомитися з їхніми сім’ями, дітьми, собаками – це найкращий спосіб зміцнити стосунки в колективі. Ми поділяємо спільний погляд на роботу на стаємо ближчими один до одного. А фізична праця на свіжому повітрі – завжди корисна ідея» - ділиться своїми враженнями Артем, архітектор команди YourFoRest.

YourFoRest вважає, що долучатися до ініціативи найкраще не тільки фінансовим вкладом, але й працею – так ми вчимося відчувати нерозривний зв’язок з природою та розуміємо, що всі ми – єдина екосистема.

«Толока з YourFoRest – це вже гарна традиція для нашої родини. Я співпрацюю з YourFoRest декілька років і повністю поділяю їх погляд на роботу – сьогодні ми маємо працювати так, щоб завтра нашим дітям жилося краще. Для мене Толока – це коло однодумців та весело проведений час» - коментує дизайнерка Анна Луговська.

Цього року в Голосіївському парку нами було висаджено 12 молодих дубів – і ще недавно порожня галявинка набула зовсім іншого вигляду. Магічні кольори осені – найкращий декоратор цього дружнього заходу.

«Цього року мені вдалося відвідати Толоку разом з родиною – для мене було важливо показати своїй п’ятирічній доньці, що природа потребує нашого захисту, і що кожен може долучитися до великої справи. Екологічність – впевнений тренд в архітектурі нового часу и ми раді, що є частиною цього тренду» - каже Александріна Лукач, Шеф-Дизайнер Intemporary Design Studio.

YourFoRest дякує за підтримку Київзеленбуд та запрошує усіх бажаючих приєднатися до ініціативи наступного року!