Соціальна програма "Використовуй розумно - створюй з душею!"

дізнатись детальніше

Ольга Саборова та
Олександр Карпінський

Ольга Саборова та Олександр Карпінський
В основі предметного дизайну U Concept - прості форми, геометричні візерунки, легкі матеріали (дизайнери)

Головні ідеологи студії U Concept познайомилися на авторському курсі Слави Балбека. Результативна робота над дипломним проектом підштовхнула двох дизайнерів, Ольгу Саборову та Олександра Карпінського до того, щоб об'єднати ідеї та зусилля під знаком U Concept.

У проектах дизайнерів відчувається вплив колег зі Швеції, Данії, Норвегії, Бельгії та Нідерландів. В основі предметного дизайну U Concept - прості форми, геометричні візерунки, легкі матеріали.

 Студія U Concept


U Concept Decor
У інтер'єрних проектах U Concept використовують скандинавські мотиви разом з просторовими канонами лофту і соковитими колірними рішеннями. Але, незважаючи на сміливу еклектику, в кожному проекті чітко простежується почерк дизайнерів: лаконічність й простота. Однією з «перших ластівок» дизайн бюро стали інтер'єрні рішення «9 th Heaven» і «Z-Apartment».


9 th Heaven


Z-Apartment


Ми поділяємо ідеї Ольги Саборової та Олександра Карпінського, нам подобається спостерігати, як вони успішно реалізують проекти один за одним, як їх продукція викликає інтерес й закохує в себе. Особисто нам припала до душі лінійка декоративних панно Wood Carpet Collection, які ви можете придбати у нас.


Wood Carpet Collection Проекти

Проект квартиры Eclectic Apartment

Нам також було приємно взяти участь у креативному проекті для київської квартири Eclectic Apartment. Панелі Batten Plank органічно доповнили інтер'єр у стилі Нью-Йорк, стали теплим екоакцентом у складному колірному рішенні U Concept.

детальніше