Соціальна програма "Використовуй розумно - створюй з душею!"

дізнатись детальніше

Наталі
Остроушко

Наталі Остроушко
Наталя подбає про ваш комфорт так, що у вас не залишиться ніяких сумнівів, що вибір зроблено вірно! (Дизайнер)

Як водиться, кожен щасливий домовласник шукає свого дизайнера: хто - то найкреативнішого, хтось талановитого, іноді шукають економного, а є люди, які хочуть турботливого і уважного. Так ось, це про неї. Наталя подбає про ваш комфорт так, що у вас не залишиться ніяких сумнівів, що вибір зроблено вірно! Крім того, її турбота не скасовує всі вище перераховані достоїнства і якості. Що ж стосується дизайну інтер'єру, тут є певні правила...

Дизайн без правил

Щоб створити гарний інтер'єр, багато хто дотримується очевидних, перевірених часом, і, до речі, загальносвітових правил інтер'єрів. Адже так? Наталя Остроушко проповідує ж зовсім іншу філософію. Правил не існує, і Наталя із задоволенням допомагає створювати саме ваш оригінальний стиль, домашній простір з вашим особистим ДНК. Чим більше інтер'єр виглядає артистичним, індивідуальним, незвичайним - тим краще. У своєму підході до створення кожного з проектів Наталія дотримується 3 професійних правила: ідея починається з місця, доречність кожного предмета в інтер'єрі, і зовсім необов'язково слідувати правилам - можна їх створювати.

домашній простір з вашим особистим ДНК

 ідея починається з місця, доречність кожного предмета в
інтер'єрі, і зовсім необов'язково слідувати правилам - можна їх створювати

гарний інтер'єр

Наша співпраця з Наталею і Ostroushko design вже має свою невелику історію. Ми успішно брали участь в проекті, де використовувалися дерев'яні рейки YourFoRest. У проекті київської квартири конструкція з декоративних панелей Batten Natural органічно доповнила стелю з вбудованим точковим світлом житлового простору.Проекти

Проект київської квартири

У проекті київської квартири конструкція з декоративних панелей Batten Natural органічно доповнила стелю з вбудованим точковим світлом. За допомогою такого оригінального використання дерев'яної рейки в своєму проекті Наталії Остроушко вдалося наочно продемонструвати, що це ще одне нестандартне рішення для зонування житлового простору.

детальніше

Проект київської квартири мінімалістичному стилі.

У мінімалістичному інтер'єрі спальні дерево допомогло створити динамічну атмосферу, наповнену теплом і затишком. А невеликі акценти у вигляді світильника-прожектора і абстрактної картини внесли певну грайливість та театральність в загальний інтер'єр.

детальніше