Марина 
Рець

Марина Рець
Її проекти дивним чином поєднують всі побажання клієнта з актуальними трендами в сфері дизайну та архітектури (креативний директор студії дизайну BR-INTERIORS)

Марина Рець - відкрита, світла людина, професіонал своєї справи, якій за більш ніж 10 років роботи вдалося реалізувати безліч різнопланових проектів: від архітектурних, ландшафтних розробок до оформлення яхт і розробки предметного дизайну.

BR-INTERIORS


З великою любов'ю і трепетом, як до рідної дитини, Марина відноситься до кожного проекту, розуміючи, що будинок - це фортеця, місце усамітнення і релаксації, а також платформа для втілення всіх інтер'єрних фантазій господарів. 


Її проекти дивним чином поєднують всі побажання клієнта з актуальними трендами в сфері дизайну та архітектури. Кожен квадратний метр наповнений творчістю, так як створення гармонійного, функціонального простору - це навіть не улюблена справа, це девіз по життю, який надихає в процесі роботи над усіма новими інтер'єрами.


будинок - це
фортеця, місце усамітнення і релаксації


Основний акцент в роботі Марина робить на максимально можливе використання натуральних матеріалів в обробці, бо велике прагнення зробити простір для життя не тільки комфортним і функціональним, але стильним і екологічним, наближеним до витоків.


Так і наш спільний проект трикімнатної квартири в центрі Києва для молодої сім'ї - яскравий доказ того, що в стриманий і лаконічний інтер'єр завжди можна привнести відчуття комфорту і затишку завдяки декоративним панелям.


в стриманий
і лаконічний інтер'єр завжди можна
привнести відчуття комфорту і затишку
Проекти

Проект трьохкімнатної квартири в центрі Києва

Стінові панелі з натурального дерева, використані в оформленні як спальні, так і вітальні, красиві, прості і дуже елегантні, створюють в будинку сонячний настрій навіть, якщо на вулиці йде дощ або стоїть похмура похмура погода. У той же час, м'який тон дерева і нейтральні відтінки натурального каменю в оформленні, елементах меблів і декору, створюють ідеальний баланс і гармонію всього житлового простору.

детальніше