«Квартира гедоністів» - народження меблевої колекції Urban Chic

Кожен наш новий проект – це неповторна історія, до якої ми підходимо з усією любов’ю та захватом. Ми полюбляємо творити магію – від найсміливіших ідей замовників до філігранного втілення їх у життя. Навесні 2020 року команда YourFoRest приєдналася до реалізації цікавого проекту – «Квартири гедоністів», дизайн якої розробляли та втілювали в життя талановиті мисткині з ID4U Studio. 

Розміщена в історичному центрі Києва, простора квартира площею 240 кв.м. – створена за допомогою поєднанням трьох невеликих квартир. Хазяйнує тут молода родина, тож лейтмотивом дизайну стали саме одвічні цінності та сімейний комфорт.

Молода пара з дитиною часто проводять час разом та в оточенні друзів з дітьми, тож наповнення вітальні зручними меблями – важливе завдання, з яким дизайнерки ID4U Studio справились на відмінно. Вітальня наповнена вінтажними меблями, натуральним деревом, світлом та предметами сучасного мистецтва. Надихнувшись ідеями ID4U Studio, YourFoRest створили сет корпусних меблів, що ідеально доповнили ансамбль кімнати.

Комод SideLine, що непомітно став початком цілої серії корпусних меблів, – це вінтажний настрій та сучасний комфорт. Комод вироблений з масиву ясеню та узгоджується кольоровою гамою з натуральним паркетом, що має класичний патерн «Версаль». Його фрезеровані фасади – відлуння терпких 60-70хх, елегантність, що поза часом.

Стелаж Frame – лаконічний та місткий, несе в собі естетику холодного лофту, розбавлену м’якістю натурального дерева. Чорний колір металу, незвична форма боків полиць, філігранне поєднання гладких та фрезерованих елементів - Frame візуально поглиблює простір та стає його невід’ємним елементом.

Чорнильна пляма світлого інтер’єру – сміливий письмовий стіл Sense. Розміщений біля вікна, Sense створює навколо себе атмосферу впорядкованості та спокою. Він відокремлює робочу зону від зони відпочинку самим лишень суворим чорним кольором: цікаве дизайнерське рішення, яке ми беремо на замітку.

Квартира розділена на дві зони: загальну та приватну. Обідня зона складена з закритої кухні та відкритої столової, що відокремлюються одна від одної легкою скляною перегородкою. Флагман їдальні – обідній стіл Ring, дерев’яна текстура якого підкреслюється м’яким світлом помешкання. Свою назву він дістав від округлої форми стільниці, а поставити його на три ноги, замість звичних чотирьох – наш спільний задум з дизайнерками ID4U Studio. Обідній стіл – завжди центральний елемент їдальні, і до його вибору треба підходити з усією серйозністю. YourFoRest зухвало береться за найскладніші завдання: ми створюємо меблі згідно вподобань замовників, за індивідуальними розмірами та з найкращої деревини.

Окрема історія цієї світлої квартири – великі вікна, занавішані натуральним льоном. Кольорова гама помешкань грає по різному у денному та штучному освітленні, тому за задумом дизайнерок вікна не зашторюються якомога довго. Щоб зробити їх акуратними та завершеними, YourFoRest виготовили елегантні підвіконня зі шпону натурального ясеню. Підвіконня – фінальна нота в інтер’єрі помешкання. Як театр починається з вішака, довершений інтер’єр починається з вікон – і якісно обрамити їх натуральним деревом – наша улюблена робота.

Спальня «гедоністів» - це симбіоз бежевого та теплого сірого, м’якість ліній та затишність кожного елементу простору. Це ніжність та комфорт, долучитися до якого нам випала честь: для цього меблевого ансамблю ми створили приліжкові тумби Glare. Вироблені з масиву горіху, вони мають неповторну дерев’яну текстуру та самобутній колір. Філігранне виконання найменших деталей – наша гордість та фірмовий почерк.

Меблі, які ми розробили для хазяйської ванної – лаконічний дует з дзеркала та тумби під умивальник, що узгоджений з настроєм кімнати за допомогою художнього тонування, а вишукана фурнітура тумби витримана в одній тональності з латунними змішувачами, вішаками та фурнітурою душової кабіни. Рамка дзеркала, вироблена з масиву ясеню, за своєю м'якою формою перекликається з формою ванни. Стільниця з керамограніту з двома вбудованими умивальниками - практичне рішення для великої родини.

«Квартира гедоністів» - це цікавий та багатошаровий інтер’єр, повний деталей та знакових предметів декору. Вінтажні крісла 50-х та 70-х рр, колекція картин сучасних українських художників, аутентичні арт-об’єкти, багато натурального дерева та природніх кольорів – дизайн, продуманий до дрібниць. Разом з тим – це скрупульозно розпланований простір, що дарує щоденний комфорт всім його жителям. «Квартира гедоністів» буде радувати своїх мешканців довгі роки, а меблева історія Urban Chic від YourFoRest, що бере в ній свій початок – даруватиме нашим клієнтам можливість доторкнутися до мистецтва сучасного українського кастомного меблярства.