EasyStory. Easy to discover

Плідно співпрацюючи з PR-агенцією B&T Projects, вже навесні концептуальна колекція меблів EasyStory виходить на міжнародний ринок. Ділимося з вами прес-релізом, який з успіхом облетів європейські ЗМІ, бо Україна – новітня зірка на арені світового дизайну.

Колекція мінімалістичних indoor-меблів, головні риси якої – мобільність та легкий самостійний монтаж тимулом до вивчення мобільності меблів став досвід легендарного італійського дизайнера 20 сторіччя – Енцо Марі. Його проєкт Autoprogettazione підштовхнув дизайнерів знову звернутися до формату DIY (Do It Yourself). Подібно до ідеї Енцо Марі, дизайнери EasyStory залучають користувача до створення нового дизайнерського об'єкта. Натуральний матеріал, лаконічні форми, зрозуміла конструкція та найголовніше – унікальна запатентована система кріплень, що не передбачає використання цвях та гвинтів, дозволили проєктувальникам YourForRest надати власникам EasyStory новий досвід та можливість відчути себе співдизайнерами виробів.

EasyStory – це своєрідна гра, завдяки якій користувач вчиться по-іншому дивитись на сутність дизайну та в результаті отримує демократичні, мобільні та зручні меблі.

«Для нас дизайн – це дисципліна, яка допомагає вивчати та аналізувати соціальні, культурні та навіть політичні процеси. Ми не можемо взяти абстрактну ідею та перетворити її на предмет, кожен наш проєкт починається з власних спостережень, захоплень та висновків. Імпульсом для створення колекції EasyStory став неочікувано мінливий ритм та спосіб життя сучасної людини. То ми жили за правилами локдауну, тепер же стали свідками міграційної кризи. Видчувши життєві сценарії на власному досвіді, ми розробили мобільну, естетичну та функціональну колекцію меблів, яка стане зручним стартом для нового життя, чи легким продовженням старого на новому місці», – коментує Юлія Корельська, засновниця YourForRest.

Колекція EasyStory складається з 6 предметів: ліжко EasyBed, робочий стіл EasyDesk, шафа EasyHanger, табурет EasySeat, столик EasyTable та столик-таця EasyTray. Кожен предмет може бути доповненням до іншого Easy-, або виступати окремою універсальною одиницею. Доставляється у зручній для подальшого транспортування сумці та має детальну інструкцію.

EasyStory – це збалансоване поєднання функції та естетики, де позачасовість форм та природній екологічний матеріал дозволяють колекції не втратити актуальності протягом багатьох років активного використання.


Колекція розроблена у співавторстві з українською предметною дизайнеркою Оленою Гриценко.

Фото: Сергій Савченко

Реліз: PR-агенція B&T Project